۱-از همسرتان قدردانی کنید

تحقیقات نشان داده است، نزدیک به نصف مردانی که به همسرانشان خیانت میکنند، به دلیل نیتی احساسی است و نه . وقتی مردها از جانب همسرانشان احساس ستایش و وابستگی نکنند، آنها خواستار ارتباط با هر زن جذاب دیگری میشوند که از راه شهوت انگیزی به هدفشان میرسند. پس به همسرتان اهمیت دهید و با او رابطه ی احساسی قوی ایجاد کنید.

۲-برای چیزهای کوچک تشکر کنید

برای انجام کارها در زندگی محاسبات نکنید-مثلا دفعه ی قبل من خانه را تمیز کردم اینبار نوبت توست یا اوایل ازدواج بخاطر شغل تو جابجا شدیم، الان باید بخاطر شغل من جابجا شویم و …- اینها کارهای بچه گانه است که چیزی جز از بین رفتن اعتماد و ارتباط با همسرتان برایتان ندارد. باید محاسبات را برای کارهای مثبتی که همسرتان انجام میدهد نگه دارید و بخاطر آنها از او تشکر کنید.

۳-صداقت را تمرین کنید

اگر شما کارت اعتباری دارید و ماهانه مخفیانه در آن پول میریزید، باعث میشود اعتماد همسرتان از بین برود، پس خیانت فقط به معنی ارتباط با فرد دیگر نیست بلکه در مورد پول هم اتفاق می افتد! سعی کنید با همسرتان صادق باشید. به این ترتیب اگر شما احساس میکنید که نمیتوانید با همسرتان از راهی که استفاده میکنید، ارتباط برقرار کنید، باید ناراحتی هایتان را به زبان بیاورید.

ادامه مطلب.

مهمترین نکات موفقیت در رابطه زناشویی

بهترین روغن های مخصوص ماساژ بدن

آموزش گام به گام ماساژ سوئدی

همسرتان ,ارتباط ,بخاطر ,تشکر ,احساسی ,دارید ,ارتباط با ,با همسرتان ,بخاطر شغل ,همسرتان از ,تشکر کنید

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش ماین رایگان اتریوم (ETH) transfer24plus مصالح ساختمانی سیمان موسیقی بازی ها استیکر تلگرام Telegram Sticker دنیای دیجیتال: جدیدترین اخبار حوزه های متنوع تکنولوژی حل المسائل رسم فنی عمومی احمد متقی پور اخبار ایران و سراسر جهان آنالیز جشنواره کولر گازی ال جی 97